Dvě kamarádky co se znají už přes 15 let!. Mezi s sebou máme to nejkrásnější pouto, co může být. Jsme bláznivé a obě tak moc odlišné a přitom si neskutečně rozumíme ! Obě už máme zkušenosti s blogováním a proto jsme si založili společný blog. Doufáme, že se ti tu bude líbit.. :) bye

Ter
Náctiletá červenovlasá slečna jménem "Tereza" Ikdyž tohle oslovení přímo nesnáším, je mi 17 let. Studuji třetím rokem Obchodní a Hotelovou školu v Havlíčkově Brodě, kde mimochodem také bydlím, obor Hotelnictví. Jsem normální holka jako každá jiná tudíž žárlivá, milující, naivní,...Miluju zvířata, své kamarády, alkohol, korálky, tulipány, citróny, roztahováky a tunely. Jsem kuřák, poslouchám snad všechno (hip hop,dubstep,dnb,rock,screamo,skapunk..) Sem se chodím vypsat, pochlubit, postěžovat nebo vylít srdíčko ! :)

Wer
Jmenuji se Veronika. Je mi 17 let a bydlím v Havlíčkově Brodě. Stejně jako Ter studuji (sice druhým rokem) Hotelnictví. Jsem modrooká blondýnka, co má ráda všechny kolem sebe. Ostatním se snažím pomáhat, ať už mají jakýkoliv problém. Miluju svého přítele, svou rodinu, přátele..Nemám ráda faleš a pomluvy ! Bohužel kouřím. Ráda se bavím na akcích. Poslouchám disco, hip hop a dnb. Na blog chodím kvůli tomu, že mě to baví. Každej se občas potřebuje vypsat z problémů, nebo pochlubit tím, čeho dosáhl atd.. :)

Love is Whore !

23. srpna 2012 v 2:06 | Ter |  Diary Ter
Před chvílí jsem přišla z Letního Kina. A koho jsem tam neviděla?.. JEHO !

Abych vám to upřesnila, (budu pro něj používát zkratku T.) ON je jeden krásnej kluk, kterého jsem před 3 týdny poznala. Za tu dobu jsem se s ním stihla 3x vyspat. Ze začátku jsme byli oba domluvení, že budeme jen kamarádi s výhodama.. Jenže postupně jsem zjišťovala, že ho mám ráda, a pak že ho mám ráda víc a víc.. Dovršila jsem to tím, že jsem u něj spala. Vytvořila jsem si k němu obrovský pouto, ale největší smůla na tom je, že pro něj jsem furt jen kamarádka. Abych vám ho nějak popsala, Jezdí na BMX, je sice o rok mladší, má tunel v uchu, nosí košile, má rozkošnej a zároveň šibalskej úsměv, a nádherný kaštanový oči !.. Chvíle s ním jsou nádherný, povídáme si, kouříme a koukáme na hvězdy ze střechy. Když jsem u něj spala usínala jsem na jeho rameni, bylo mi krásně.. Tak proč je láska taková kurva?.. Vím, že stýkání s ním mi moc ubližuje, jenže jsem prostě naivka pitomá.. Furt si myslím, že něco přeskočí, nějaká ta jak se říká "jiskra". Jenže přeskočil jen sex, s ním můj pláč (hlavně když jsem opilá)..


Znáte ten pocit, když se objeví online?.. A vy jste radostí celý bez sebe? Uvažujete jestli mu máte napsat nebo ne, čekáte jestli napíše on, ale nakonec jdete spát se zklamaným pocitem, nejen z něj.. ale sama ze sebe ! Jsem hloupá, já to vím. Vytvořím si svojí iluzi, svůj svět a svojí pohádku a jen těžko se probírám do reality. A když se do ní proberu, je plná zklamání, breku, výčitek a naivity..

Co byste na mém místě dělali vy?. Snadno se říká "vykašli se na to, vykašli se na něj, je to debil". Jenže pokaždý, když se na mě podívá a usměje, nedokážu odolat. Nedokážu odolat jeho smíchu, rtům, dotekům, polibkům.. Ikdyž vykladám, že chci být sama a sama sebe o tom přesvědčuju, tak někde v hlouby duše, srdce a mě vím, že s tímhle klukem bych chtěla být. A že mám moc ráda..

S láskou Ter
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Duckiina Duckiina | Web | 23. srpna 2012 v 16:05 | Reagovat

Strašně moc ráda, se spřátelím:))

2 Ms. SeCReT Ms. SeCReT | Web | 23. srpna 2012 v 22:01 | Reagovat

Čas všechno výlečí - říká se. Takže tomu zkus dát ještě nějaký čas :), třeba se to nějak vyvrbí :)

3 informal wedding dresses informal wedding dresses | E-mail | Web | 11. ledna 2013 v 10:47 | Reagovat

actual payday loans online no matching services in California
http://www.isdress.org

4 iwc copy iwc copy | E-mail | Web | 18. ledna 2013 v 6:43 | Reagovat

Thank You For This Blog, was added to my bookmarks.
http://www.begwatches.net

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama